תקנון רכישה ושימוש באתר

חברת י.נתנאל ייצור ושיווק בע”מ בע”מ מתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מגוון מוצרי ועזרי ניקיון.
החברה חרטה על דיגלה את נושא השירות המהיר והאמין.
אנו מאמינים בקשר אישי וישיר עם לקוחותינו, תוך מתן שירות מצוין וחסר פשרות.

אתר “www.gaomei.co.il” הוא אתר המשמש למכירת מוצרים דרך האינטרנט עבור חברת “י.נתנאל ייצור ושיווק בע”מ בע”מ “, המכירה נעשית באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית. הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
2. הליך הרכישה
על מנת לרכוש מוצרים באמצעות האתר, יש לבחור את המוצרים ולמסור את הפרטים הנדרשים: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.
לרכישה באמצעות הטלפון, יש להתקשר למספר המצוין באתר ולמסור את פרטי הלקוח, שם, כתובת, טלפון ומס’ כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת פרטים נכונים, אחרת לא נוכל להבטיח את קיום ההזמנה.
עם קבלת ההזמנה, האתר יבצע בדיקה של פרטי האשראי ורק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי, יישלח אישור סופי ללקוח וההזמנה תועבר לביצוע.
במידה וההזמנה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה על כך.
מועד משלוח ההזמנה ייחשב מרגע אישור חברת האשראי.
3. אספקה והובלה
האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה.
דמי המשלוח ישולמו בעת ביצוע ההזמנה.
משלוח במשאית, כולל פריקה במנוף שאורכו 7 מ’, פריקה לצד המשאית.
4. מדיניות ביטולים
לקוח רשאי לבטל כל הזמנה בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
ביטול הזמנה ייעשה לא יאוחר מ-14 יום, מיום קבלת המוצר.
כל בקשה לביטול הזמנה, לאחר שהמוצר נשלח, כפופה לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, ללא פגם או נזק, לחברת “י.נתנאל ייצור ושיווק בע”מ בע”ממתחם נר לבנים, עין ורד, על חשבונו.
ביטול ההזמנה ייעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני או פקס.
החברה רשאית לבטל הזמנה או חלק ממנה, במידה ונפלה טעות כלשהי בהצעה.
במידה ויתברר כי ההזמנה לוותה בפעילות לא חוקית כלשהיא.
ביטול העסקה יימסר לקונה בטלפון או בדואר האלקטרוני שנמסר.
במידה והמוצר שהוזמן חסר במלאי, רשאית החברה לבטל ההזמנה או להציע ללקוח מוצר דומה או שווה ערך, בתיאום טלפוני מול הלקוח.
במידה והוחלט לבטל את ההזמנה החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שנגרם ללקוח או לצד שלישי.
5. קניין רוחני
האתר כמו כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, וכל חומר אחר אשר מוצג באתר, שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של חברת “י.נתנאל ייצור ושיווק בע”מ בע”מ” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מחברת “י.נתנאל ייצור ושיווק בע”מ בע”מ”.
בנוסף, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתב מראש.
6. תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו, בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות/הורדת האתר.
קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותה הבלעדית של חברת “י.נתנאל ייצור ושיווק בע”מ בע”מ”, ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 6), למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני, לו שייכים התכנים.
7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו, ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה על מנת להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר, לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות אתר “www,gaomei.co.il”. של חברת י.נתנאל ייצור ושיווק בע”מ בע”מ.
8. תנאים נוספים
תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. כמו כן, באם תתגלה טעות בתיאור המוצר, לא יחויב האתר.
9. גילוי נאות
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר, ניתוח קליקים וזמן שהיה.
בכל העת, ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר, הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
10. איזור שיפוט
במקרה של מחלוקת, אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי, תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראלים בלבד במחוז תל אביב.

לקבלת מידע ופרטים נוספים צרו קש

להתאמה מקצועית למכונת השטיפה המתאימה למרחב שלך השאר פרטים ונציגינו יחזרו אלייך בהקדם

הפריט נוסף לעגלה בהצלחה!

דילוג לתוכן