מכונת קרצוף שטיפה

להתאמה מקצועית למכונת השטיפה המתאימה למרחב שלך השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

חברתנו מייבאת באופן בלעדי את מכונות השטיפה, הקרצוף והפוליש מבית המותג העולמי GAOMEI.

כיום יש בשוק מגוון של מכונות ניקוי שונות, שמאפשרות לנקות ביעילות אזורים שונים בנכסים פרטיים, בתי עסק ומוסדות שונים. עבור ניקוי רצפות פותחו מספר מכונות מיוחדות, כולל מכונות קרצוף, שעושות פלאים על משטחים רצפתיים. אם אתם עוד לא יודעים מה זאת מכונת קרצוף, כאן נגלה את כל מה שצריך לדעת על המכשירים הייחודיים האלו ועל אופן הפעולה שלהם.

תוכן עניינים

מהי מכונת קרצוף?

מכונת קרצוף רצפות היא סוג של מכונת ניקוי המשמשת לניקוי וקרצוף רצפות קשות כולל: ויניל, בטון, אריחים, ואפילו רצפות עץ. תפקידה של המכונה הוא לקרצף ולנקות את משטח הרצפה באמצעות מברשות מסתובבות או רפידות ייעודיות ותמיסת ניקוי.

מכונת קרצוף רצפה קיימת במגוון גדלים ותצורות, החל ממכונות קטנות שמתאימות לבתי מגורים, ועד מכונות גדולות יותר ומכונות קרצוף לרכיבה שמיועדות לניקוי של שטחים גדולים יותר. המכשירים האלו יעילים במיוחד בניקוי של שטחים גדולים בזמן קצר, ולכן הם משמשים לניקוי במוסדות גדולים, כמו בתי חולים, בנייני משרדים, מפעלים ומבנים אחרים שבהם יש לנקות את הרצפות על בסיס קבוע כדי להבטיח היגיינה ובטיחות.

יתרונות מכונת קרצוף לרצפה

מכונות קרצוף כוללות מספר יתרונות בולטים, כולל:

 • ניקוי יעיל במיוחד: מכונות קרצוף רצפות מנקות משטחי רצפה בצורה יעילה ואפקטיבית יותר משיטות ניקוי מסורתיות כמו ניגוב ידני.. מכונת קרצוף רצפות יכולה לגרד לכלוך קשה, ולהותיר רצפות במראה מבריק, נקי ואסתטי.
 • שיפור איכות האוויר בתוך מבנים: תהליכי ניקיון מסורתיים, כגון ניגוב, יכולים להותיר אחריהם רצפות לחות, מה שגורם לעובש ולחיידקים לשגשג. לעומת זאת, מכונות קרצוף רצפות משתמשות בפתרונות ניקוי יעילים יותר והן שומרות על רצפות יבשות. בכך הן מפחיתות את הסיכון לבעיות בריאות הנגרמות מאיכות אוויר ירודה בבית ובמבנים אחרים.
 • חיסכון בכסף ובזמן עבודה: מכונות קרצוף רצפות נועדו לנקות רצפות במהירות וביעילות, תוך הפחתת כמות זמן העבודה וכוח האדם הדרושים לפעולות ניקוי שונות.
 • שיפור הבטיחות: רצפות רטובות עלולות להיות חלקלקות בצורה מסוכנת, ולהעמיד את העובדים והמבקרים במקומות מסוימים בסכנת נפילה ופציעה. באמצעות הותרת רצפות יבשות ונקיות, מכונות קרצוף מקצועיות עוזרות למנוע תאונות החלקה ונפילה, ואת הבעיות הנלוות להן.
 • שיפור פרודוקטיביות: מכונות קרצוף רצפות הן מהירות ויעילות יותר משיטות ניקוי מסורתיות. הודות לכך הן יכולות לסייע לארגונים בהגדלת הפרודוקטיביות ובהפחתת פרקי הזמן שבהם אינם פעילים בגלל פעולות ניקיון ותחזוקה.
 • הארכת תוחלת החיים של הריצוף: למרות השם שלהן, מכונות קרצוף רצפות עושות שימוש בשיטות ניקוי עדינות שמפחיתות את השפשוף והנזק של ריצוף מזוגים שונים. פעולת הניקוי הזו מאריכה את אורך החיים של הרצפות, מורידה את עלויות התחזוקה וההחלפה, ובכך מאפשרת לחסוך כסף רב לאורך זמן.

אלו עסקים צריכים מכונות קרצוף?

ישנם עסקים ומוסדות רבים שיכולים ליהנות מהיתרונות של מכונת קרצוף לעסקים, לרבות אלו:

 • מטבחים מסחריים ומסעדות: כדי לשמור על תקני ניקיון ולעמוד בחוקי הבריאות, הגהות והבטיחות, מטבחים מסחריים ומסעדות צריכים לעשות שימוש בציוד ניקוי מקצועי שעושה את העבודה באופן יסודי.
 • בתי חולים ומתקני בריאות: כדי לשמור על סביבה נקייה ובטוחה עבור חולים, עובדים ומבקרים, לבתי חולים ומתקני בריאות ומעבדות יש תקני היגיינה מחמירים. שמירה על ניקיון היא הכרחית, ומכונת קרצוף עוזרת לשמור על התקנים האלו באופן מיטבי.
 • מוסדות חינוך: בתי ספר ואוניברסיטאות הם מוסדות עם תנועת רגל רבה. לכן, מוסדות חינוך שונים דורשים פתרון ניקיון אמין ויעיל המסוגל לעמוד בדרישות של סביבה עמוסה, כמו מכונות קרצוף.
 • מחסנים ומפעלים: כדי לשמור על דרישות הבטיחות ולמנוע הצטברות של אבק, לכלוך ופסולת, שעלולים לגרום לתאונות, מוסדות תעשייתיים, כמו מחסנים ומפעלים דורשים ניקוי תדיר ויסודי עם מכונות מקצועיות.
 • מרכזי קניות וחנויות: על מנת למשוך לקוחות ולשמור על תדמית חיובית, מרכזי קניות וחנויות צריכים להוות סביבה נקייה ונעימה לעוברים והשבים. בנוסף, ניקוי יסודי של רצפות בבתי העסק האלו מאפשר למנוע תאונות החלקה ובעיות אחרות.

איך המכונה עובדת?

מכונת קרצוף רצפה כוללת בתוכה מנוע ומברשות קרצוף, וכך היא עובדת: המברשות מחוברות לזרוע מתכווננת, וכאשר המנוע מופעל, המברשות מסתובבות. המברשות הן בעלות זיפים חזקים והן מיועדות לקרצוף ולניקוי משטחים מחוספסים. הזרוע והמברשות נעות על פני הרצפה, מספקות לחץ ומנקות לכלוך ואבק.

בנוסף, המכונה כוללת מיכל מים ומיכל עבור תמיסות ניקוי. במהלך תהליך הניקוי, מים נקיים מותזים על הרצפה ממיכל המים ותמיסת הניקוי משולבת עם המים כדי להגביר את כוח הניקוי של המכונה. המים המלוכלכים ותמיסת הניקוי נאספים לאחר מכן על ידי מערכת הוואקום החזקה של המכונה, והרצפה נשארת נקייה ויבשה.

איך לבחור מכונת קרצוף?

כדי לבחור את המכונה המתאימה לכם ביותר, קחו בחשבון את הגורמים הבאים:

 • סוג משטח: אם יש לכם ריצוף אריחים או בטון, למשל, מקרצף רצפות סיבובי יהיה אידיאלי עבורכם. עבור ריצוף עדין יותר, כמו ריצוף טרצו או שיש, חפשו מכונה עם מברשת עדינה יותר שלא תביא לשחיקה של הריצוף.
 • גודל השטח: שיקול חשוב נוסף הוא גודל השטח שיש לנקות. ניתן לנקות שטח קטן ביעילות באמצעות מכונה קטנה יותר עם קיבולת מיכל זעירה. עם זאת, עבור חללים גדולים יותר, מומלץ להשתמש במכונה גדולה עם קיבולת מיכל גדולה יחסית.
 • עוצמת רעש: מכיוון שחלק ממכונות הקרצוף עלולות להרעיש, חשוב לחפש מכונה עם רמות רעש נמוכות יחסית. מכונה רועשת לא רק מפריעה את השקט והשלווה של הסביבה, אלא היא גם עשויה לרמז על כך שהמכונה שחוקה ולא יכולה לתפקד באופן מיטבי.
 • מהירות ניקוי: מהירות הניקוי של מכונת קרצוף רצפות משפיעה על מידת הניקוי שניתן לבצע בפרק זמן מסוים. לכן, מומלץ לבחור במכונה שעובדת במהירות, תוך ניקוי יעיל ואפקטיבי.
 • יכולות תמרון: דבר מרכזי נוסף שיש לבחון הוא יכולת התמרון של המכונה. בחרו מכונה פשוטה להפעלה, שניתנת להזזה בקלות. המכונה צריכה להיות מתוכננת כך שתנוע בקלות סביב מכשולים, כך שלא תצטרכו להתאמץ יתר על המידה בעת השימוש בה.
 • מחיר: לבסוף, נתחו את עלות המכונה מול התועלת שלה. מומלץ לבדוק את התמחור של מכונות ודגמים שונים ולבחור מכונה שמתאימה לתקציב שלכם, עם ביצועים מיטביים.

למה כדאי לבחור במכונות GAOMEI מבית י.נתנאל ייצור ושיווק בע"מ?

אם אתם מחפשים מכונת קרצוף לעסקים או עבור מבנים אחרים, אנחנו כאן עבורכם. י.נתנאל ייצור ושיווק בע”מ מתמחה בשיווק של מוצרי ניקיון וציוד ניקוי מקצועי – כולל מכונות קרצוף ומכונות שטיפה. לקוחותינו בוחרים בנו שוב ושוב הודות ליתרונות של החברה הייחודית שלנו:

 • מגוון של מכונות שטיפה: בקטלוג שלנו זמינות לכם מגוון מכונות שטיפה וקרצוף בשלל דגמים ועם מגוון פונקציות ניקוי
 • מכונות ניקוי, שטיפה וקרצוף של החברות הטובות בעולם, לרבות חברת TENNANT
 • אנו מספקים אחריות מלאה למשך שנתיים עבור מכשירים שתרכשו מאיתנו
 • כאשר יש צורך בתיקונים, אנו מספקים את כל החלפים הנדרשים, עם שירות טכנאי בכל רחבי הארץ
 • שירותי תיקון זמינים בבית העסק שלכם
 • מחירים נוחים על כל המוצרים

המכונות שלנו זמינות לכם בכל עת, לצד שירות אדיב ומותאם אישית לכל צורך. כאן תוכלו למצוא  מכונות ניקוי שונות במחירים נוחים, ובאיכות ללא פשרות. אם יש לכם שאלות, אנחנו תמיד כאן עבורכם, ונשמח לספק לכם מענה אישי.

מכונות קרצוף עולות כמה אלפי שקלים, וישנם דגמים מסחריים שמחירם עולה על 10 אלף ₪

מכונת קרצוף כוללת מנוע שמביא לתנועה של מברשות קרצוף. המברשות מנקות משטחים שונים, ומים מלוכלכים נאספים למיכל ייעודי באמצעות מנגנון וואקום. את המיכל ניתן לפנות בתום השימוש במכונה ולבצע ניקוי נוסף בקלות.

מכונת קרצוף איכותית ניתנת לשימוש בין 3-7, בהתאם לתדירות ואופן השימוש בה.

בהחלט; מכונות קרצוף מנקות ביעילות מגוון כתמים מסוגי ריצוף שונים, באמצעות פעולת קרצוף יסודית.

כן; ישנם דגמים של מכונות קרצוף שמתאימים לניקוי של סוגי ריצוף שונים בבתים כגון מכונת שטיפה ביתית.

מכונת קרצוף לעסק מאפשרת לנקות ביסודיות ריצוף בבתי עסק. מלבד הפן האסתטי, הניקוי מאפשר לשמור על היגיינה ובריאות, וכן למנוע תאונות החלקה ומפגעים אחרים.

מכונות קרצוף מתאימות לבתי חולים, בנייני משרדים, מפעלים, ניקוי חניונים, חנויות, וכל עסק אחר שדורש תחזוקה קבועה.

כדי לשמור על תקינותה של מכונת קרצוף, יש לקרוא בקפידה את הוראות התפעול של היצרן. במהלך תקופת השימוש יש לנקות את המכונה מבפנים באופן קבוע, לבדוק את תקינותה ולהחליף חלקים תקולים, לבדוק את מיכל המים ומיכל הניקוי באופן קבוע, לשמור את המכונה במקום יבש ונקי ולבצע בדיקה ותחזוקה שנתית, או במידת הצורך.

להתאמה מקצועית למכונת השטיפה המתאימה למרחב שלך השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

הפריט נוסף לעגלה בהצלחה!

דילוג לתוכן